אנשים מספרים

ס (37)

“טוב הסדנה הזו באה לי מהשמים!!! חייבת לומר ששנה שלמה הייתי סקפטית וצחקתי על גלית שהיא עשתה את הסדנה אבל בסוף אמרתי יאללה, ננסה. באמת שזה שינה לי את התפיסה לגבי החיים כלל לא רק לגבי זוגיות אני מרגישה יותר קלילה איכשהו, יש לי סדר, אני מבינה אותי יותר טוב וכתוצאה מכך את הגברים והאינטראקציות שאני נמצאת בהם. בקיצור, אני יודעת שהזוגיות הנכונה עבורי בדרך ואני ממש מודה לך ליגד שאת מעבירה את החומרים האלה ואומרת מה שאחרים אף פעם לא אומרים!”

קרא עוד
ד. (45)

הייתי במקום מאוד עצוב כשרכשתי את הסדנה. הייתי כבר שנה לאחר גרושים היו לי כמה דייטים גרועים אבל לא כל כך האמנתי באהבה יותר. דודה שלי קנתה לי את הסדנה במתנה ליום הולדת והתחלתי לעשות אותה. זה שזה היה במחשב הקל עלי כי בטוח לא היה לי כוח לסדנה כזו פרונטלית וגם הקושי עם למצוא סידור לילדים וכו. אחרי 4 שעורים הרגשתי יותר טוב. משהו השתנה ומשהו בך ליגד ואיך שאת מדברת השפיע על האנרגיה שלי. מהר משציפיתי כבר במהלך הסדנה פגשתי מישהו חדש אבל עדיין המשכתי את השעורים ואני חושבת שזה ממש עזר לי לעבור את השלב הראשוני איתו, השלב הזה של התחלת קשר שהוא תמיד מלחיץ במיוחד למי שלא היתה בשוק הרבה זמן, עבר לי בטוב. אנחנו עדיין יחד וזה בזכותך, אז שוב המון המון תודה. באמת שאין לי מילים איך להודות לך על מה שהסדנה עשתה עבורי.

קרא עוד
ג' (34)

הגעתי אלייך בגלל משבר בעבודה. הרגשתי שאני חי מכוח האינרציה, שמשהו חסר לי, שאני מת מבפנים ואף אחד לא שם לב. לכאורה היה לי הכל. בית יפה ועבודה ממש מתגלמת. לא יודע להסביר מה בדיוק בפגישות איתך עזר לי. כשביקשת ממני לכתוב המלצה מאוד שמחתי לעשות את זה עבורך למרות שאני לא יודע איך לתאר את התהליך שליווית אותי. אז אני התחיל מהמקום הפרקטי, כמו שאת יודעת שאני אוהב. אני נמצא במקום אחר היום. אני קם בבוקר ואשכרה מתרגש ללכת לעבודה. עשיתי שינוי פסיכי בזמן יחסית קצר כשחושבים על זה. אני מרגיש שבפגישות כאילו הגענו ל”אני האמיתי” ולא אפשרת לי לברוח מזה. מעבר לכך המערכות יחסים שלי השתפרו, אם זה קולגות, בוסים ובעיקר עם המשפחה. התחלתי ממשבר זהות עמוק ואי וודאות לגבי איך ממשיכים מכאן והפגישות שלנו כל פעם נתנו לי עוד בהירות על הדרך שלי. אני לא אומר לך ביי כי אני לא מוותר עליך! את תמשיכי ללוות אותי בצמתי חיים. אני רק אומר המון המון תודה!

קרא עוד
ד' (29)

ליגד היקרה. אני תוהה איפה הייתי היום אם לא היינו נפגשים. אני הגעתי אלייך במצב גרוע מאוד. אמא שלי ישבה לי על הראש חודשים עד שהסכמתי להרים את הטלפון. חששתי מאוד שהטיפול יהיה כמו טיפולים פסיכולוגים שעשיתי בעבר ולא היתה לי סבלנות לזה. אמא שלי הבטיחה לי שזה משהו אחר והיא צדקה. תודה לאל! אני מרגיש שיש לך ידע וניסיון עצום בכל מה שקשור לנטיות נפשיות הדרך שלך הצורה הטבעית והפשוטה …יש לומר קולית שאת מדברת פשוט נירמלו והקלילו את המצב שלי. אני מרגיש שקבלתי כלים לחיות עם הדיכאון שלי בשלום יחסית. אני לא מרגיש היום שזה מנהל אותי כמו בעבר. והתשוקה לחיים שהייתה קבורה עמוק בפנים אצלי נוכחת יותר ויותר מכל מפגש שלנו. אני מודה לך על הלמידה החמלה העיטוף הרגישות ובכלל על מי שאת. אני ממליץ עליך בחום רב ביותר”.

קרא עוד
יניב (28)

תודה.
תודה, היום אני יכול להגיד ולכתוב את זה ויותר מהכול גם להרגיש את זה.
כיום אני בעיצומו של תהליך, שבתחילת האימון נראה כדבר לא אפשרי, עזרת לי להבין ולהרגיש מה אני צריך לעשות כדי לראות את הדרך להגשמת החזון שלי ויותר מזה עזרת לי להבין מהו אותו חזון.
בתחילת האימון ציירתי לעצמי חלום בו אני רוצה לחיות בעוד כמה שנים, היום החלום הזה נראה יותר ויותר כמו משהו מציאותי…
אני שמח על כך שהייתה לי ההזדמנות להכיר אותך וללמוד מהניסיון שלך. כבר במהלך האימון הבנתי שקיבלתי החלטה נכונה להיעזר בך ,התחושה שאת מבינה את המקום ממנו הגעתי לאימון והמקום אליו אני רוצה להגיע בסופו, אפשרה לי להיפתח אליך ולקבל את האימון ,על קשייו ועל הצלחותיו, בברכה ואהבה.
הדרך בה התאמת את עצמך ואת האימון לצרכים שלי ולאופי שלי עזרו לי להגיע לתוצאות כבר במהלך האימון ובעיקר עכשיו שאני מבין את חשיבותו של האימון ושל המסקנות אליהן עזרת לי להגיע.
בתקופה הזו של חיי, לראשונה מזה זמן רב, אני רואה בבירור את הדרך בה אני צריך ללכת ואת המטרה אליה אני צועד בביטחון. אני יודע שהאימון היה חלק מהותי ובלתי נפרד מהגורמים שאפשרו לי להגיע למצב הזה, הכלים שרכשתי במהלכו ילוו אותי לאורך כל הדרך אל החלום שלי.
ואת ליגד ,תמיד תהיי זו שעזרה לי להתחיל את הדרך, ועל זה אני מודה לך…
תודה
יניב

קרא עוד
רבקה (62)

עד שלא תנסה לא תדע.
קאוצינג אצל ליגד גרנית הוא לא רק אימון ואמפטיות.
ליגד היא אישיות יוצאת דופן בעלת יכולות מדהימות.ליגד היא מאמנת מקצועית ביותר.
בזכותה אני היום אישה היודעת להעריך את החיים המתאימים לי ולהתנהג בהתאם.
קיבלתי מליגד , בזמן קצר ביותר , כלים והעמדת יעדים שמובילים אותי כל יום אל חיים מאושרים.
שאבתי ממנה הרבה כוחות וטיפים להיות אני ואת הדרך להשגת משאלות ליבי.
מי שמעוניין יכול לטלפן אלי למידע נוסף אל :052-8763377

קרא עוד
עינת (32)

ליגד היקרה,
תודה.
תודה שעזרת לי להתחיל את השינוי.
תודה שעזרת לי להוציא את הרגליים מהבוץ.
תודה על ההקשבה.
הצלחת להפיח בי אופטימיות ותקוה שהדברים אכן יכולים להשתנות. אני יוצאת מכאן עם תובנות וכלים חדשים ומאמינה שבעזרתם אוכל להגשים את חזוני.
אני מאחלת לך שתמשיכי לעזור לאחרים בחילול שינויים בחייהם, ותגשימי גם את חזונך.
אוהבת, עינת.

קרא עוד
ר.ש. (31)

ליגד
הרגשתי שכמאמנת באמת אכפת לך.
הרגשתי שאת באמת מתחזקת מלעזור לאחרים להשתנות. עברתי אימונים בעבר (עם מאמנים אחרים) בהם הרגשתי לפעמים שהמאמנים נהנו יותר לדבר על עצמם/ן ומה זה נותן להם/ן ופחות לדחוף אותי לשינוי. את בן אדם מאוד אוהב. אני מאוד אוהבת בך את השילוב של הרוחניות עם ההגיון. השילוב הזה עזר לי לפתיחות והסיר את כל החומות הציניות שבניתי במשך השנים. יש בך משהו מאוד אמיתי ומצד שני לא עדין מידי. משהו אינטיליגנטי ולא מאיים.
בהמון תודה ואהבה,

ר.ש

קרא עוד
רונה (26)

יקירתי האהובה,
זה מוזר. אני כ”כ טובה בזה, בלכתוב, ועכשיו כשיש המון כוונה בדברים המשמעות מתבלבלת מרוב מילים…
זה לא מכתב פרידה, חלילה, גם לא ברכה, אלא צורך עז להביע תודה במילים ולתאר תקופה נפלאה שאת אחראית לחלק ניכר מקורותיה.
הגעתי אליך ערב אחד זחוחה וסקפטית..”אני? באימון? מי יכול לאמן אותי, אני הרי כבר יודעת ה-כ-ל”
או במילים אחרות “אני דפוקה ממילא, את זה אף אחד כבר לא ישנה” (הרבה יותר מתאים לי…).
אחרי שראיתי את הסרט ה”סוד” חזרתי שלילית אף יותר מתמיד “יקום???, מה זה השטויות האלה באמא שלך???”
אבל את בשלך, מצאת את הנתיב הישיר אליי, נגעת בי בדרך עוקפת הרציונאל שלך וגרמת לי להבין את הדברים בדרך הנכונה, מתוך נסיון והבנה ולא כמנטרה נשנית.
“בחורה בת 25, מה היא כבר יודעת?”, חשבתי לעצמי, אך להפתעתי גיליתי מולי עולם פנימי עשיר ומעשיר, נסיון וחוכמת חיים, תבונה ורגישות והמון המון מוטיבציה ורצון טוב לשנות משהו, לתת לי יד בדרך הארוכה.
ארוכה, ארוכה ורצופת מכשולים היתה הדרך ועוד דרך רבה לפניי…אך למדתי רבות. למדתי לקחת איתי כל פיסת מסע, להטמיע ולהבין כי היתה סיבה לכך שבחרתי בדרך זו ולא אחרת.
את היית לי פנס בחשיכה, נקודה יציבה בתוך הבלאגן, חבל להיאחז בו, פקחת את עיניי ואת נפשי.
ידעת לנער בזמן, לא סלחת על שטויות, וטפחת על השכם כשבאמת הגיע. לא בררת מילים, לא עטפת דברים בצמר גפן היית ישירה וחדה כסכין..
הכנות שלך, שלפעמים ניסרה בי, יותר מהכל כי גרמה לי להיות כנה עם עצמי ולראשונה בחיי להתעמת עם הדברים עד סופם. את תמיד היית שם לרכך את הנפילה, אך גם למחוא כפיים לאחר כל התקדמות, גם הקטנה ביותר.
צמחתי יחד איתך, מתלותיות, רגשי נחיתות, התפשרות, צורך מתמיד בחיזוקים, עודף דומיננטיות, רדיפה אחר ריגושים, חוסר ביטחון, חוסר בחמלה ובלבול לבחורה הרבה יותר מודעת לעצמה (כמה שאפשר יותר ממה שהיה ), בטוחה, מחזקת את עצמה ולא תלויה בסביבה, בעלת מטרות הרבה יותר ברורות ומוגדרות שלא מוכנה להתפשר על פחות ממה שמגיע לה. בחורה שלמדה לחפש את האושר והסיפוק בפנים ולא לתלותו בגורמים חיצוניים חסרי יציבות ומתחלפים. נכנסתי שפופה והיום אחרי תהליך לא קצר אני יוצאת עם ראש מורם.
להיות בזכות עצמי, לנסות וללמוד את אותם שיעורים שלימדת את בכזו דבקות…צריך לפרוש כנפיים…
למרות שקראת די הרבה עד כאן, באמת שאין לי מילים להודות לך על שגרמת לי לאפשר לך לעזור ולקדם אותי, לסמוך על מישהו שיידע יותר טוב ממני ויחד איתי מה נכון, מה כדאי, מה טוב ומה לא.
קשה לי לתאר את ההערכה שאני רוכשת לך קודם כל בתור אדם ואח”כ בתור מאמנת צומחת.
ממבט עיני המתאמן, ראיתי פוטנציאל אדיר,נשמה ענקית ואש בוערת בעיניים..
יש לך המון לתרום לאחרים, אל תזנחי את הייעוד הזה, גם אם קשה לפעמים (ואני בטוחה שקשה)
הבטחתי לעצמי שאת הפוסט הבא בבלוג אני מקדישה לך, לכשתחזור ההשראה לכתוב משהו…
אשוב ואדגיש שזהו איננו מכתב פרידה. דרכנו עוד תצטלבנה לא פעם ולא פעמיים, זה ברור לי…

הנה משהו שאני מזדהה איתו היום:
“אמור תודה על הזמנים הקשים, מכיוון שבמהלכם אתה צומח.
אמור תודה על הטעויות שלך. הן תלמדנה אותך שיעורים רבי- ערך.
אמור תודה כאשר אתה עייף ומותש, מכיוון שזה אומר שגרמת לשינוי.
זה קל להודות על הדברים הטובים.
חיים עשירים, מלאי סיפוק והגשמה יש לאלו אשר מודים גם על המכשולים של החיים.
הודיה יכולה להפוך את השלילי לחיובי.
מצאו דרך להודות על הצרות שלכם, והן תהפוכנה להיות הברכות שלך”
בהמון אהבה והערכה,
רונה

קרא עוד
נועה (26)

בין הקשיים הגדולים בחייו של אדם הוא היכולת להתמקד בחייו שלו עצמו. החיים במאה ה-21 הם חיים מאוד דינמיים, מבלבלים ויכולים להוציא מאיזון ומשלוות נפש באופן תמידי. הצורך שלנו לראות את התמונה השלמה של חיינו מתטשטש לעתים קרובות בשל היותנו תלויי סביבה ומושפעים מדעות קדומות ודפוסים שהוטבעו בנו מאז ומתמיד ואנו חיים לפיהם בלי היכולת לזהותם ובמידת הצורך להוקיעם.

גם אני כזו, מה לעשות. אולם אני זיהיתי זאת כבר לפני מספר שנים בתהליך ארוך ורוחני שגזרתי על עצמי. תהליך, ששינה אותי ללא ספק אולם הבלבול והערפול נשאר בחיי. יש שאומרים שככל שאנו יודעים יותר אנו הולכים ומסתבכים ונכון הדבר לגביי. חיפשתי את דרך המלך, תהליך בו אבין מה עושה לי טוב וממה אוכל להתפרנס בכבוד ואף ליהנות מכך. דרך ליגד התוודאתי לאימון ולאחר הפגישה הראשונה איתה, בו היא הסבירה לי את התורה השלמה של האימון ובמה הוא כרוך החלטתי להתחייב לו. לתומי חשבתי שיהיה קשה מאוד לעזור לאדם כמוני, בעל מודעות גבוהה שיודע תהליך פנימי מהו. ללא ספק הופתעתי!!! הופתעתי לגלות שעל אף הבדיקה העצמית האינסופית שלי אני עדיין מושפעת מן הסביבה, עדיין פועלת על פי דפוסים של שנים שהפלא ופלא – לא הבחנתי בהם. עדיין חושבת שאני פועלת לפי מה שנכון לי בעוד שאין אני חושבת על עצמי כלל וכלל. התהליך לא היה קל. ליגד שאלה אותי את השאלות שלכאורה פשוטות לגמרי אולם התשובות עליהן דרשו נבירה עמוקה ומורכבת עם הנשמה שלי שסוף סוף לראשונה ראתה אור!!! באימון ליגד שילבה אלמנטים מרתקים נוספים כדוגמת ה”teta healing”-, שהיה טיפול עוצמתי כשלעצמו שרק אדם סקרן ומוכשר כמו ליגד יכול להעבירו בצורה מעוררת השתאות.
עכשיו, לאחר שלושה חודשים אני מבינה את שמחת הפרטים הקטנים וקל לי יותר להגיד שאני עושה לעצמי טוב ולא אפסיק את החיפוש הניצחי לטוב הזה…ולמרות שלמדתי להודות לעצמי על שבחרתי לצאת למסע המדהים הזה אני מוכרחה להודות לך – מורת דרכי שלא מפסיקה לעורר בי השראה…
יש המון מאמנים בשוק! האימון עלה עכשיו על הגל של התודעה בקרב האנשים אשר מבינים את הקסם והפשטות של האימון וכיצד הוא מקלף שכבות של שנים. אולם במקום מסויים איני יודעת אם זהו האימון ששינה אצלי כה הרבה כי אם ליגד שבאה לקראתי ממקום כה טהור ושילבה אלמנטים קסומים אשר נמצאים רק בה וחוכמה ייחודית הקיימת אצלה בלבד.
הקסם שפעל עליי כה מהר מורכב מגורמים רבים באישיותך ובנשמתך: ברצונך העז לעזור, ביכולתך להזדהות ברמה הגבוהה ביותר, להבין, לקבל. בחדות שאינה מתייפיפת, באינטליגנציה הגבוהה כמו זו הרגשית והרוחנית שעזרה לי לפתוח מה ששנים לא העזתי. אני, שתמיד מוצפת מכל ההיצע המטורף של העולם ומאות מאמנים המציעים את עצמם לא התבלבלתי לרגע והיום כמו אז, לא יכולתי לחשוב על מאמנת אחרת שיכולה לגרום לי לעזור ולהכיר את עצמי כל כך טוב כמוך!
אני חשה שמילותיי אף מוזילות את ייחודך ועל מנת להכיל את עוצמתך וכוחך יש להכירך.
היום, לאחר 3 חודשים איני מחוייבת יותר לאימון אולם אין אני רואה את עצמי מפסיקה את המפגשים המפרים ואת סיעור המוחות החד שבועי שלנו.
כולנו מחפשים אנשים אשר ישפיעו על חיינו וישנו אותם מקצה לקצה ואני ברת מזל כי מצאתי!!!!!
ומתחשק לי לצעוק לעולם – תנסו גם אתם! תעשו לעצמכם טוב!
יש בי אהבה, הערכה ורצון תמידי להמשיך ולהודות לך על שנכנסת לחיי!
אז אסיים בתודה, שנדמה שלא מספיקה!
נועה

קרא עוד
זהבה (54)

הי ליגד
מה נשמע
אני רוצה לומר לך שהיית לי מאמנת נהדרת, את המייל שלך
קיבלתי מאחותי שקיבלה המלצה עלייך.
הגעתי אלייך, אך לא ידעתי בשביל מה, אך לאט לאט התחוור לי בדיוק
מה אני רוצה. חל שינוי בהרגשה שלי כלפיי, היום אני חושבת שמגיע לי
גם להרגיש טוב. היום אני לא מותרת בקלות מתוך ידיעה שגם לי מגיע.
אני הולכת לחוגים נהנית מאד ומשתדלת לא לוותר. לא רק בי חל שינוי
גם בקרב המשפחה שלי, הם טוענים שאני יותר אסרטיבית, ומעריכים אותי יותר
הקשר בינינו היה נהדר ואפילו היה לי בטחון לספר לך על הרגשותיי
מתוך ידיעה שאת רוצה לעזור לי
ליגד אני בטוחה שעוד הרבה יהנו מכך שאת תהיי המאמנת שלהם
ואף ירוויחו מכך
כל טוב והרבה הצלחה
זהבה (54)
נ.ב. אני בטוחה שאת זוכרת שאני ממעיטה במילים כך שכל מה שכתבתי הוא המעט שאני מרגישה

קרא עוד
מ' בן 30 וז' בת 27

ליגד איזה זכות זה לכתוב לך המלצה. מה נגיד? שבלעדייך לא הינו מתחתנים? תכלס זו האמת. טיפול זוגי איתך זה מיינד בלואינג את דוקרת את הנק‘ במהירות ומשקפת בצורה משעשת ומדויקת זה היה כמו להגיע למופע שגם מקבלים בו טיפול. קשה להבין צריך לחוות. השורה התחתונה זה שאנחנו למדנו את הדרך לצאת מהריבים לפני שהם מסתבכים. להבין מה הטריגרים של כל אחד מאיתנו ואיך לכבד אותם. אהבנו את המשימות חובות הקריאה וההשקעה שלך בנו. הרגשנו שאת שם גם בזמני חירום ומשבר ולא רק בפגישות בקיצור את משהו ואנחנו עפים עלייך בטרוף! תודה שאת בעולם ותמשיכי לעשות את הקסמים שלך”.

קרא עוד
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחברות

דילוג לתוכן