הסדנה להגשמת זוגיות

סדנת אונליין בת 11 מפגשים

הצטרפי אלי להבין אחת ולתמיד מה מעכב אותך בדרך לזוגיות בריאה ונכונה עבורך ואיך לעזאזל עושים את זה?
עשרות נשים שעברו את הסדנה ונחשפו לתכנים שלה קיבלו דיוק, הבנה הפנמה ושינוי ממשי בעצמן ובהתנהלות שלהן מול גברים. 

ברוכות הבאות

עלי - ליגד גרנית

אני מאמנת אישית, מטפלת אנרגטית ובנשימה מעגלית (ריברסינג) מעבירת סדנאות בארץ ובעולם. מתמחה בנושאי זוגיות מיניות ואהבה, מלווה אנשים בדרך למציאת זוגיות בריאה וכן מלווה מתמודדים עם דיכאון וחרדה.
הסדנה להגשמת זוגיות נוצרה מתוך עבודה שוטפת של שנים עם נשים המחפשות זוגיות בריאה וטובה עבורן וכן מתוך ניסיוני האישי באהבה.
במהלך חיי ועבודתי נוכחתי לדעת שישנם דפוסים קבועים של חשיבה והתנהגות המעכבים נשים בדרך למציאת זוגיות. אותם דפוסים ניהלו אותי בעבר עד שהבנתי!
הבנתי מה מעכב אותי, למה אני נמשכת לזן מסוים של גברים, למה אני מתאכזבת, למה אני לבד ולמדתי איך לשנות את זה ולזמן לחיי את אהובי!
בטבעיות, נשים רבות הגיעו אלי במטרה למצוא אהבה ובמהלך השנים מצאתי את עצמי חוזרת על אותם עקרונות ומלמדת את אותם שיעורים פעם אחר פעם.
מתוך רצון להעביר את הידע והניסיון שלי בנושא למסה גדולה יותר של נשים החלטתי להדריך נשים בקבוצות וללמדן מה מעכב אותן בדרך לזוגיות, מהי זוגיות בריאה עבורן, כיצד להגשים אותה בחייהן, מהן הטעויות אותן אנו הנשים עושות אילו מיתוסים צריך לנפץ ואיך ניתן ליהנות מהרווקות בכבוד מבלי להתמרמר.
הסדנה ייחודית בכך שהיא משלבת עבודה ממגוון תחומי טיפול. פסיכולוגיה, אימון אישי, עבודה אנרגטית, הילינג, ונשימה. הס דנה נותנת מענה מקיף לכל השאלות בנושא מציאת זוגיות ובה חלק מעשי ולא רק תיאוריה. משתתפות הסדנה לוקחות לחייהן שלהן כלים וידע, שמשרת אותן גם בתחומים אחרים בחיים ולא רק ביצירת זוגיות ועוברות טרנספורמציה עמוקה בזמן יחסית קצר.
משתתפות הסדנה לומדות תוך התבוננות פנימית עמוקה על עצמן ועל ההיסטוריה שלהן, כך שלמעשה הסדנה מהווה פריצת דרך משמעותית בדרך לחיים מאושרים.

Ligadg

למי הסדנה מתאימה?

אני מאמינה שיש לכולנו את הכוח לשנות ולהזמין לחיינו את המציאות אותה אנו רוצים. זוגיות הנה חלק מזה!

הסדנה מבטיחה שתתעוררי, שתאהבי את עצמך יותר ומתוך האהבה הזאת, דברים מתחילים לקרות. סיפורי ההצלחה מדברים בעד עצמם ומרגשים אותי כל פעם מחדש.

עכשיו במחיר השקה מיוחד 690 ₪ לזמן מוגבל

מה סדנת האונליין כוללת?

11 סרטוני וידיאו

בין 15-30 דק' כל אחד, המרכזים בתוכם את החומר הנלמד בצורה ברורה ופשוטה.

משימות כתיבה

משימות בין המפגשים שיעזרו לך לנוע קדימה אל עבר הגשמת הזוגיות הבריאה והנכונה עבורך.

קהילת הפייסבוק

כניסה בלעדית לקהילה הפייסבוקית הפרטית של הסדנה להגשמת זוגיות בה תוכלי להתייעץ לחלוק ולשתף עם נשים נוספות ואיתי מחוויותיך והדילמות שלך.

המלצות אישיות

על סרטונים ספרים וחומרים כתובים רבים להעשרת הידע והעמקתו

מדיטצית לפתיחת הלב וזימון.

המלצות ממשתתפות

ליגד האהובה נתת לי מתנה לכל החיים!  אין לי מילים בכלל להסביר את  מה שעברתי במסע המדהים והמרגש הזה. הסדנא חיברה אותי לעצמי ברבדים שתמיד הרגשתי שקיימים אבל לא הייתה לי גישה אליהם. יצרת מרחב נשי בטוח שאפשר לי להגיע למחוזות עמוקים בנפש ולמחסומים בתוכי שלא ידעתי שקיימים. ולמצוא שם בלי סוף מתנות. קשה לתת מילים לחוויה כל כך עוצמתית אבל אני ממליצה בחום לכל מי שאני מכירה לעבור אותה. זאת חוויה מעצימה ומחברת ואני באמת יכולה להגיד שזה שינה לי את החיים ואת האופן שאני חווה את עצמי וזוגיות. בעקבות הסדנא הגעתי לתובנות מה אני באמת מחפשת ורוצה בזוגיות ושחררתי מחסומים שעצרו אותי מלמצוא את הזוגיות שאני רוצה. כל החיים הייתי בזוגיות אבל היום בעקבות הסדנא אני בזוגיות המדוייקת בשבילי. שמרגישה נכון בכל הרבדים. זה פשוט נכון. תודה מעומק הלב יאללה תפתחי כבר סדנאת המשך!!! 

(תמי, 33)
5/5

ליגד אהובה
מעבר לכך שאת מדהימה וסוחפת.
זה סידר לי את הראש בכל כך הרבה מובנים, סוף סוף מישהו עזר לי לשים אצבע על בדיוק מה מעכב אותי ואיך אני מתקדמת עם זה. תודה לאל!!!!!
קיבלתי מהסדנה מתנות נוספות ששינו לי את החיים
היכולת לגלות את עצמי מחדש ואפילו לאהוב!
ואת היכולת למגנט אלי את הטוב וללמוד ממה שפחות.
מחכה לסדנה הבאה

תודה❤

(יפעת 27)
5/5

ליגד איפה היית לפני הנישואים הראשונים שלי איפה?

תודה רבה על הסדנה הזו, פתאום יש לי תקווה שפעם הבאה אני אהיה בזוגיות מדויקת עבורי. עכשיו שאני מבינה בדיוק למה בחרת את בני זוגי הקודמים ולמה זה לא עבד כפי שרציתי אני יכולה לבנות קשר ממקום הרבה יותר משכיל ושלם. באמץ שקצרה היריעה מלתאר איזה שירות הקורס הזה עשה לי. תבורכי

(דינה 44)
5/5
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחברות