לצאת מהלופ ולמצוא את הזוגיות שנכונה לך

הצטרפי אלי לסדנה בשידור חי

07/06/2022 בשעה 19:00

ליגד בלי רקע 2
cropped-cropped-ליגדלוגו-copy-e1638180307816-1.png

על מה נדבר בהדרכה:

ההדרכה תתקיים בשידור LIVE ב- 07/06/22 בשעה 19:00

נכון שהגיע הזמן ממזמן?

אם את כאן, את כנראה מרגישה, שהגיע הזמן למצוא, את הזוגיות הנכונה והמדוייקת עבורך. את כנראה גם מבינה, שמשהו עוצר אותך מלהשיג את זה.

יכול להיות שאת מוצאת את עצמך שוב ושוב בקשרים שפשוט לא מתאימים לך.

יכול להיות שחווית כאב גדול בקשרים קודמים ועכשיו קשה לך יותר ליצור חדשים.

דבר אחד בטוח – אם את מנסה שוב ושוב וזה לא קורה, משהו צריך להשתנות, רק שלזהות את המשהו הזה ולהבין מה לעשות אחרת, זה דבר שבד”כ קשה לעשות לבד. אנחנו שבויות בתוך נקודת המבט שלנו ובתוך הלופים של עצמנו.

אז מה עושים?

נרשמים להדרכה ומקבלים כלים, שיעזרו לך לזהות את הלופ שלך,

להבין מה את עושה שלא עובד ואיך לשנות את זה.

הכלים האימוניים שתקבלי ממני בהדרכה, הם כלים של תכל’ס שתוכלי להתחיל להשתמש בהם ממש תוך כדי המפגש ולצאת ממנו עם תובנות ופעולות ליישום מיידי.

זו לא סדנת מודעות עצמית

זו לא סדנת התפתחות רוחנית

זו הדרכה עם כלים מעשיים שיעזרו לך לעלות על המסלול הנכון, למציאת בן הזוג שמתאים לך באמת.

ההדרכה תתקיים בשידור LIVE ב- 07/06/22 בשעה 19:00

קצת עלי

שמי ליגד גרנית ואני מאמנת אישית, מטפלת אנרגטית ובנשימה מעגלית (ריברסינג) מעבירת סדנאות בארץ ובעולם. מתמחה בנושאי זוגיות מיניות ואהבה, מלווה אנשים בדרך למציאת זוגיות בריאה וכן מלווה מתמודדים עם דיכאון וחרדה.
הסדנה להגשמת זוגיות נוצרה מתוך עבודה שוטפת של שנים עם נשים המחפשות זוגיות בריאה וטובה עבורן וכן מתוך ניסיוני האישי באהבה.
במהלך חיי ועבודתי נוכחתי לדעת שישנם דפוסים קבועים של חשיבה והתנהגות המעכבים נשים בדרך למציאת זוגיות. אותם דפוסים ניהלו אותי בעבר עד שהבנתי!
הבנתי מה מעכב אותי, למה אני נמשכת לזן מסוים של גברים, למה אני מתאכזבת, למה אני לבד ולמדתי איך לשנות את זה ולזמן לחיי את אהובי!
בטבעיות, נשים רבות הגיעו אלי במטרה למצוא אהבה ובמהלך השנים מצאתי את עצמי חוזרת על אותם עקרונות ומלמדת את אותם שיעורים פעם אחר פעם.
מתוך רצון להעביר את הידע והניסיון שלי בנושא למסה גדולה יותר של נשים החלטתי להדריך נשים בקבוצות וללמדן מה מעכב אותן בדרך לזוגיות, מהי זוגיות בריאה עבורן, כיצד להגשים אותה בחייהן, מהן הטעויות אותן אנו הנשים עושות אילו מיתוסים צריך לנפץ ואיך ניתן ליהנות מהרווקות בכבוד מבלי להתמרמר.
הסדנה ייחודית בכך שהיא משלבת עבודה ממגוון תחומי טיפול. פסיכולוגיה, אימון אישי, עבודה אנרגטית, הילינג, ונשימה. הס דנה נותנת מענה מקיף לכל השאלות בנושא מציאת זוגיות ובה חלק מעשי ולא רק תיאוריה. משתתפות הסדנה לוקחות לחייהן שלהן כלים וידע, שמשרת אותן גם בתחומים אחרים בחיים ולא רק ביצירת זוגיות ועוברות טרנספורמציה עמוקה בזמן יחסית קצר.
משתתפות הסדנה לומדות תוך התבוננות פנימית עמוקה על עצמן ועל ההיסטוריה שלהן, כך שלמעשה הסדנה מהווה פריצת דרך משמעותית בדרך לחיים מאושרים.

Ligadg

ליגד גרנית

ההדרכה תתקיים בשידור LIVE ב- 07/03/22 בשעה 19:00

בתקשורת

הירשמי כאן

להרשמה להדרכה ללא עלות

07/06/2022 בשעה 19:00

Scroll to Top
גלילה למעלה

התחברות

דילוג לתוכן