הדרכת חיים

אני ליגד, אמא, אישה, בת, מטפלת, חברה, הילרית, מאמנת, מכשפה, קוסמת ובעיקר מג’נגלת בין הכל. כשהחיים כל כך דינמים ומשתנים וכל אחד מאיתנו כל כך מורכב, אין רק שיטת הדרכה אחת שמתאימה לכולם. אני דוגלת בהתאמת השיטה ללקוח ולנושא עליו הוא בא לעבוד לשם כך אני משתמשת בארסנל הכלים שרכשתי מתחום האימון והטיפול האלטרנטיבי ובעזרת אינטואיציה ויכולת מוכחת בקריאת אנשים אני מוצאת את השביל המתאים לכל אחד ואחת. הלקוחות שלי מגיעים אלי עם מגוון נושאים, שהקו המשותף לכולם הינו הרצון העז ללמוד ולהתפתח.

תהליך אצלי משמע מסע משותף אליו אנחנו יוצאים יחד ויש לנו אחריות משותפת עליו. אני מאמינה בתהליך כן וישיר, הדרך לא צריכה להיות ארוכה אבל כן צריך להתחיל לצעוד בה.
כללי האמ”ת שלי:

א- איתגור – אני מאתגרת את לקוחותי להוציא את המקסימום מעצמם, אני מאמינה בהם ולא מוותרת להם בקלות.
מ- מראה במפגש אני משקפת סיטואציות, אמונות ותפיסות עבור הלקוח– טכניקת המראה מבהירה לנו נקודות קריטיות בתהליך.
ת –תמיכה – להיות לקוח שלי משמע להעזר באנרגיות שלי, ביכולת ההקשבה וההבנה שלי ובתמיכה המתמדת שלא מתעייפת לאורך כל הדרך.

איך זה עובד?

בפשטות ובקלות. אנחנו מדברים בטלפון מחליטים מתי נפגשים, אחר כך מגיעים לקליניקה שלי שבגני יהודה לשיחת הכרות. ביחד אנחנו מחליטים אם יש לנו על מה לעבוד ויחד נחליט אם ממשיכים ובאיזה אופן. יש אנשים שמתאים להם להגיע פעם בחודש לשיחה ויש שפעם בשבוע אנחנו נחליט על המינון והדרך שבה הדברים יעשו.

אצלי מותר לשים רגליים על הכסא, מותר לעשן אם רוצים, מותר לבכות, מותר לצרוח ומותר להתרווח ולנוח. השיחה תמיד בגובה העיניים, בלי פלצנות, בלי דיסטנס ובלי חארטות. האווירה נעימה חברית אינטימית ועם זאת מקצועית. אני אשאל שאלות, אתם תספרו דברים אתם תשאלו שאלות ואני אעזור לכם להגיע לתשובות הכי עמוקות מתוככם ואדריך אתכם איך אפשר להסתכל על החיים מזווית אחרת.


Scroll to Top
גלילה למעלה

התחברות

דילוג לתוכן