כל יום זה סוף שנה

למה כולם מחכים לסוף שנה לעשות סיכומים והחלטות? מה ישתנה הלילה הזה מכל הלילות? האינטרנט מלא בכתבות ופוסטים של חשבונות נפש. אני מדפדפת בניהם ומגחכת לעצמי. “השנה אני אפסיק לעשן” “השנה אלמד להיות שמחה מבפנים” “השנה אמצא זוגיות” יאללה… ואולי זו הבעיה שלנו בתור חברה, בתור בני אדם. אולי העובדה שאנו מחכים לתאריכים סימבולים בשביל לעשות חשבון היא הסיבה למה רוב הזמן אנחנו לא מרוצים.

מי שעובד כל השנה לא צריך את הסילבסטר בשביל לעשות בדק בית. מי שחי מתוך מודעות יומיומית קיומית לעצמו ולהתפתחותו האישית שלו יכול לדעת בכל רגע נתון מה חוסם אותו, מה הוא צריך לשפר ואיך להתחיל לשנות. העניין החשוב הוא עבודה פנימית ועצמית. זאת מישרה מלאה ולצערי אין חופשים או ימי מחלה. בתור מועסקת של עבודה פנימית זו אני יכולה לומר שזו עבודה קשה אך גם מתגמלת. כך למשל אני גיליתי שיש לי חסימה מאוד רצינית בכל מה שקשור לשיווק באינטרנט וכיום אני בתהליך של התגברות על החסימה והתחלתי לשווק את עצמי בגוגל. עוד גיליתי שקשה לי כרגע נפשית לאכול בשר ואני בתהליך של התמודדות עם השינוי הזה למורת רוחו של בעלי היקר והסביבה.

אתם מוזמנים לקרוא עוד פרטים אודות אימון אישי ועל יציאה ממשברים לשיפור ויצירת התשתית להתמודד ע הקשיים הללו

מה שאני באה לומר זה שהיום הוא עוד יום כמו בכל יום בו אני קמה בבוקר ומחליטה להיות קצת יותר טובה. יותר טובה לעצמי. יותר בריאה, יותר טובה לזולת, יותר טובה לטבע, יותר טובה לבריאה.

ובכל יום אני באמת בדרך כלל, קצת יותר טובה מאתמול. והיום כמו כל יום ב12 התאריך יתחלף והפעם גם תתחלף השנה. אבל האין כל יום זה סוף שנה כלשהי? בכל יום ויומו נפתחת שנה חדשה ומעגל חדש מתחיל, למה לחכות לסוף דצמבר בשביל להתחיל את ההתבוננות הפנימית? למה לחכות למסיבת מטורפת או נשיקת חצות בשביל לקחת אחריות על חייכם ולעשות שינוי?

אני לא רוצה לדבר על ההחלטות שלי לסוף שנה ולא על איך אהיה נפלאה יותר. אני רוצה שהיום שלי יהיה טוב, אני רוצה לומר תודה על שכולם בסדר, השמש זורחת, הדשא ירוק ואני נושמת.

תודה לך 2012 היית עשר! באמת! ונקבל בברכה את בוקר 2013 שבטח גם תהיה מגניבה ביותר!

אז שנה אזרחית טובה ואל תשכחו שגם מחרתיים ואפילו עוד חודש ויותר, כל יום זה סוף/התחלת שנה J!

אתם מוזמנים לקריאה נוספת על אודות טיפול בדיכאון וחרדההגברת ביטחון עצמי.

Scroll to Top
גלילה למעלה

התחברות

דילוג לתוכן