טיפול בדכאון

זר לא יבין זאת. זאת עיקר הבעיה של הסובלים מדיכאון. הייתי שם, במקום המפחיד הזה. הרגשתי את הריקנות הבהלה חוסר האונים והפגיעה בתפקוד.
הרגשתי, שמי שלא עבר את זה לא יכול להבין. כי איך אפשר באמת להבין את החושך הזה? איך אפשר לצאת מדיכאון? ואיך אפשר לחיות איתו?

לא תמיד אדם יודע שהוא סובל מדיכאון או חרדה. אנו מייחסים את אותה תחושה תהומית למצב זמני, למקרה שקרה, למזג אויר ולעוד אי אילו סיבות משתנות. אבל כשהזמן עובר והנפש לא שקטה, כשהעצבות משתלטת על הנשימה וכל יום נראה כמעמסה יש להניח שאכן מדובר באפיזודה דיכאונית. הבשורה הטובה היא שניתן ורצוי לקבל טיפול מתאים. כיום אני מלווה ומסייעת למתמודדים עם דיכאון וחרדה ללמוד איך לחיות חיים מלאים מספקים ומאושרים על אף הנטייה הזו. באופן אישי אני החלטתי לנהל את הדיכאון שלי ולא לתת לו להשבית אותי, הניסיון הרב שלי בתחום וההבנה העמוקה של מהות הנטייה הנפשית הזו, הן שהביאו אותי לעזור ללקוחות כה רבים ולתת להם כלים תמיכה ועידוד סביב השעון.

אפשר לחיות אחרת, אפשר לצאת מהדיכאון, אפשר לנהל אותו, צריך ללמוד איך לחיות איתו!

 

חלק מהלקוחות שלי מקבלים טיפול תרופתי וחלק לא, חלק מהלקוחות שלי מניחים כי הם סובלים מדיכאון וחלק לא, מה שבטוח שכולם מקבלים הדרכה וליווי צמוד במשעולי החיים במטרה פשוטה- להיות שמחים יותר.

בתהליך האימון אני מלווה את המתמודדים בקבלת החלטות חשובות, כגון האם לפנות ליעוץ פסיכיאטרי, האם לספר למשפחה על המצב ועוד, אך חשוב מזה, אני מלמדת כלים מעשיים ליציאה מהדיכאון ועל מחייה לצידו במציאות היומיומית של חיינו. התהליך הינו תהליך מחזק הדורש סבלנות. באמצעות התמיכה המתאימה והכלים הנכונים רואים שיפור משמעותי באיכות החיים ובמצב הרוח. הטלפון הראשון הינו הקשה ביותר, אך כבר מהפגישה הראשונה מתחילים להבין, ללמוד ולהתגבר על הנטייה.

אני מאמינה שלא צריך לסבול, אני מאמינה שבהדרכה נכונה ניתן לחיות כפי שהיית רוצה!

למידע נוסף על ההתמודדות שלי עם דיכאון לחצו כאן “הרומן שלי עם דיכי”

מבדק עצמי- האם אני בדיכאון?
הנה שאלון שחיברו מומחי האיגוד הלאומי לבריאות הנפש בארה”ב, שיסייע לכם לאבחן את מצבכם.
  • האם אתה עצוב או חסר מנוחה?
  • האם איבדת עניין בפעילויות שבעבר הסבו לך הנאה?
  • האם חלו שינויים במשקל גופך או בתאבונך?
  • האם חלו שינויים בדפוסי השינה שלך?
  • האם אתה חש רגשי אשמה?
  • האם קשה לך להתרכז, לזכור דברים או לקבל החלטות?
  • האם אתה חש עייפות או ירידה באנרגיה?
  • האם אנשים העירו לך על חוסר המנוחה שלך?
  • האם אתה חש חוסר תקווה או חוסר אונים?
  • האם חשבת מחשבות אובדניות?
אם עניתם בחיוב על חמש שאלות או יותר, ייתכן שאתם בדיכאון וכדאי לפנות לעזרה, תוכלו להשאיר מספר טלפון בתיבת הפנייה המופיעה כאן ואני אחזור אליכם, או להתקשר אלי 052-3252141
לפרטים נוספים ולקריאה מעמיקה יותר על הנושא אתם מוזמנים לקרוא מאמר מעט יותר מקיף על דיכאון, על מנת להבין לעומק את התופעה ואת הסימפטומים שלה.
Scroll to Top
גלילה למעלה

התחברות

דילוג לתוכן