הסדנה להגשמת זוגיות

הסדנה להגשמת זוגיות נוצרה מתוך עבודה שוטפת של שנים עם נשים המחפשות זוגיות בריאה וטובה עבורן וכן מתוך ניסיוני האישי באהבה.

במהלך חיי ועבודתי נוכחתי לדעת שישנם דפוסים קבועים של חשיבה והתנהגות המעכבים נשים בדרך למציאת זוגיות. אותם דפוסים ניהלו אותי בעבר עד שהבנתי!

הבנתי מה מעכב אותי, למה אני נמשכת לזן מסוים של גברים, למה אני מתאכזבת, למה אני לבד ולמדתי איך לשנות את זה ולזמן לחיי את אהובי!

בטבעיות, נשים רבות הגיעו אלי במטרה למצוא אהבה ובמהלך השנים מצאתי את עצמי חוזרת על אותם עקרונות ומלמדת את אותם שיעורים פעם אחר פעם.

מתוך רצון להעביר את הידע והניסיון שלי בנושא למסה גדולה יותר של נשים החלטתי להדריך נשים בקבוצות וללמדן מה מעכב אותן בדרך לזוגיות, מהי זוגיות בריאה עבורן, כיצד להגשים אותה בחייהן, מהן הטעויות אותן אנו הנשים עושות אילו מיתוסים צריך לנפץ ואיך ניתן ליהנות מהרווקות בכבוד מבלי להתמרמר.

הסדנה ייחודית בכך שהיא משלבת עבודה ממגוון תחומי טיפול. פסיכולוגיה, אימון אישי, עבודה אנרגטית, הילינג, ונשימה מעגלית-ריברסינג. הסדנה נותנת מענה מקיף לכל השאלות בנושא מציאת זוגיות ובה חלק מעשי ולא רק תיאוריה. משתתפות הסדנה לוקחות לחייהן שלהן כלים וידע, שמשרת אותן גם בתחומים אחרים בחיים ולא רק ביצירת זוגיות ועוברות טרנספורמציה עמוקה בזמן יחסית קצר.

משתתפות הסדנה לומדות תוך התבוננות פנימית עמוקה על עצמן ועל ההיסטוריה שלהן, כך שלמעשה הסדנה מהווה פריצת דרך משמעותית בדרך לחיים מאושרים.

למי הסדנה מתאימה?

אז הסדנה הזאת ממש בשבילך!

אני מאמינה שיש לכולנו את הכוח לשנות ולהזמין לחיינו את המציאות אותה אנו רוצים.

זוגיות הנה חלק מזה!

הסדנה מבטיחה שתתעוררי, שתאהבי את עצמך יותר ומתוך האהבה הזאת, דברים מתחילים לקרות. סיפורי ההצלחה מדברים בעד עצמם ומרגשים אותי כל פעם מחדש.

Scroll to Top
גלילה למעלה

התחברות

דילוג לתוכן